top of page

בדקו את המחלקה החדשה שלנו

menu.png

שרותי החברה

ייעוץ it
ייעוץ IT

אנו מאמינים שאת השינויים הגדולים בתשתיות למערכות הממוחשבות יש לבצע כתהליך מוגדר מראש. ב-SCCN ידע ומקצועיות באים לידי ביטוי ועוזרים לך להחליט אילו פתרונות כדאי ליישם בכדי לשפר את התהליכים העסקיים, ולבצע את ההחלטות בחכמה וביעילות.

תמיכת רשת לעסקים קטנים
תמיכת רשת לעסקים קטנים

כל הטכנאים המורשים שלנו הם בעלי תעודה ממיקרוסופט, ומוכנים לעזור בטיפול בכל בעיות IT שעלולות להתעורר במחשבי העסק. הגישה שלנו משלבת גמישות ודינמיות אותם הטכנאים שלנו מישמים בתמיכה אישית מקרוב או מרחוק.

אחזור מידע
שחזור מידע
שרותי מחשוב בענן

שחזור מידע הוא שירות מבוקש למרות השיפור המתמיד באיכות החומרה. אנו מספקים שרותים מקיפים שמהוים כיסוי לכל המקרים והבעיות בהן יש צורך לשחזר מידע. זה כולל: מחשבים ניידים, מחשבים נייחים, כרטיסי-זכרון USB, מכשירים סלולרים ועוד. צרו איתנו קשר כאן.

שרותי מחשוב בענן

פתרונות מחשוב בענן - מדובר ביכולת אחסון ללא גבול, יכולת זו ניתנת כשירות מקצועי העדיף בהרבה על העברת תשתית קיימת ממקום למקום. שרותי ענן מאפשרים לכם להגביר או להוסיף ליכולות המתאימות לעסק שלכם בלי הוצאות על תשתיות, הדרכת עובדים או רישויי תכנה. השרותים כוללים CRM אחסון אתרים, אחסון מייל בענן, שרותי ענן מתקדמים וכונן בענן. אלו מספר נקודות-מפתח:

  • מתן פתרונות מותאמים אישית לכל דרישות העסק.

  • שליטה בהיקף השרות - ניתן לשדרוג בכל עת, וככל הנדרש.

  • תמחור הגיוני וטכנולוגיה יעילה שמשלמת את עצמה.

תמיכת it לעסקים
תמיכת IT לעסקים
תמיכה מרחוק

SCCN מספקת שירותי תמיכת IT מהירה, יעילה וידידותית למחשבים נייחים, שרתים ועוד. אנחנו מהוים צוות חזק של מומחים בעלי ידע טכנולוגי מואמנים באיתור בעיות מחשוב ולזהות את דרך הפעולה הנדרשת לפתרונן.

תמיכה מרחוק

שבו בנוחות בכסאכם בזמן שטכנאי מומחה שלנו מתקן את כל בעיות המחשב במשרד. אנו מטפלים בוירוסים ונוזקה לכונן הקשיח מרחוק, ועל ידי כך מצמצמים את זמן הטיפול ועלויות הנסיעה של הטכנאי, ומחזירים את המחשב לעבודה תוך זמן קצר.

וירטואליזציה
וירטואליזציה

הדרך הטובה ביותר לשיפור התנהלות העסק מתחילה בוירטואליזציה של השרתים. אלו הדרכים בהן שרת בענן יכול לעזור:

  • אין צורך בשרתים מרובים

  • משרד יעיל יותר

  • שחזור מידע בקלות לאחר כל תקלה

  • מחזור חיים ממושך

המשכיות העסק
תכנון המשכיות העסק

כשתהליכי העיבוד הנכונים נמצאים במקומם, העסק שלך יכול לחזור לעבודה רגילה ושוטפת תוך יום אחד. מערכת ניטור מרחוק המורכבת מגיבוי במקום, במרחק ובענן. אנו בודקים את הגיבוי באופן שגרתי המבטיח ניתוח בהיר של שימוש בשרתים ומערכות הפעלה, כמו גם גיבויים והחלת העדכונים האחורנים.

העברת משרד
העברת המשרד

שימו את כל שירותי העברת התקשורת והטכנולוגיה במשרד בידיים מקצועיות, והתמקדו בכל השאר בזמן שאנו דואגים לתאום מלא עם כל הספקים. אנו דואגים שאותם השרותים שהיו לכם במשרד הקודם יחכו לכם במשרד החדש. אנו ננתק, נמתג ונכין את כל הציוד הטכנולוגי, נעביר אותו בבטחה למשרד החדש, שם נחבר את הדרוש.

התאוששות מאסון
התאוששות מאסון

שירותי התאוששות מאסון של SCCN כוללים שיכפול של מערכות המחשוב הקריטיות לארגון באופן שוטף ואוטומטי למתקן המאובטח והמוגן של החברה ומתאפיינים בגמישות ובהתאמה לצרכי הלקוח. השירותים כוללים משאבי מחשוב, אחסון, תקשורת, אבטחת מידע ועזרים נוספים לביצוע הפעולות הנדרשות להתאוששות בעת אסון או חירום, תוך ניצול ושימוש אפשרי במשאבי הענן, האירוח והתקשורת של SCCN. השירותים מבוססים על שילוב שירות גיבוי מרוחק למערכות בתצורה מינימאלית תוך תחזוקה ברמה גבוהה ואספקת מענה בשעת הצורך למשאבי המערכת הנדרשים לתפקוד רגיל כאשר האתר המרכזי נפגע מסיבה כלשהי. השירות מוצע למערכות פתוחות כדוגמת UNIX או Windows תוך מתן מענה מערכתי לנושא. 

bottom of page